ivansstef

Халтурка

Сталося нещастячко.
Наш дізігнер попав у лікарню...
а на ньому висить роботка незакінчена
робота така на основі існуючого матеріалу (лого, кольористика) потрібно зверстати

упаковка тіпа хепіміл (розгортку дам)
упаковка під картоплю (розгортку дам)
стакан з кришкою (розгортку дам)
папір для сендвічів 31*24 см (одноколірне макетування)
зображення на магнітик типу під військові погони 10 шт.
За це все плачу 1500-1700 грн. ( можливі уточннення)
термін виконання швидко та красіво.

якщо мені понравиться макет то наступна халтурка буде одразу...

писати на електронку ivansstef@ukr.net скидати ОДНЕ зображення для орієнтації
телефончики в електронці зворотній.
by_peitho

Keepa

hellokeepa.com

keepa, нова студія, шо окопалася у Львові. Драгайте і скрольте сайт до старості!

hellokeepa.com


UPDATE. В нас проблеми з доступом до проектів під Опера 9 і вище. Сорі, на протязі дня поправимо.

UPDATE 2. Поправили
gbom

Акція протесту проти готелю на розі Вірменської-Краківської.Картонні коробки - орудіє освіченого пролетаріату (і не тільки)
Нагадуємо, в четвер, о 9:30 ранку, на площі Ринок, біля входу до Ратуші відбудеться акція протесту проти готелю на розі Вірменської-Краківської.

Всі, хто прийде - беріть із собою непотрібні картонні коробки довільних розмірів і в будь-якому стані. Організувавшись у флеш-моб, ми утворимо Артефакт, сакральний зміст якого стане відомим під час акції. Якщо у вас немає картонної коробки, все одно приходьте - вам за це нічого не буде ;)

http://community.livejournal.com/misto_lviv/777661.html

Годинник з зозулеюTwin Peaks

Запрошуємо вас прийняти участь в проекті "Годинник з зозулею". Щоб стати учасником проекту потрібно намалювати або взяти готову зозулю, помістити її на шаблон і надіслати нам разом із файлом оригінала. Також бажано придумати роботі назву. Відібрані нами зозулі будуть представлені на сайті leonavt.prostoprint.com. Автори робіт, які будуть продані, отримають у подарунок настінний годинник зі своїм малюнком, а можливо і матеріальну винагороду. Бажаємо творчих успіхів!

Технічна інформація:
надсилайте шаблон + файл оригінала (зозуля на білому фоні у форматі jpg.30X20см.150 dpi) в архіві RAR на email: leonavt(a)gmail.com. Незабувайте вказати свої імя, прізвище та адресу.

Сучасна архітектура, по єбалу ннна.

В центрі Львова збираються побудувати танк. Це уйобіще схоже переплюне Укрсоцбанк.

Зрозуміло шо всі петиції до одного місця, але тим не менш.
http://www.petition.org.ua/?action=view&id=206374

Чудопроект. З Австрії-Люксембургу з привітом.
http://hotel.budinvest.lviv.ua/
http://hotel.budinvest.lviv.ua/en/poster.pdf


Сьогодні дізнався ім'я того хто давав дозволи на Укрсоцбанк і на цю будівлю. Кожного разу коли дивився на Укрсоц думав шо ж за чиновник дав дозвіл на Таке, в думках бажаючи цій людині вічно мучитися в пеклі.
http://portal.lviv.ua/news/2009/05/22/151212.html
Юрій Криворучко, Львів вас любить.

Контора. Вони в 70-х працювали на Дарму Інішеатів, 100%.
http://www.hvp.lu

Цікаво, але можна не в нашому місті? Ну круто собі так відврватися десь в парку, в полі, на відкритій місцевості, але , блін, не в вписувати цей геометрон, цей мегабункер в вузьку вулицю історичного центра міста. Мені страшно.

Международная выставка экоплаката «4й блок» пройдет в Харькове в седьмой раз

26 апреля в Харькове начала свою работу беспрецедентная по своему масштабу VII Международная триеннале экологического плаката «4й БЛОК» и ІІІ Международный конкурс плаката и анимации «АнтиСПИД-Украина» (Харьков). Закрытие мероприятия состоится 3 мая.
 
Триеннале экоплаката «4й Блок» проходит в Харькове раз в три года и имеет особенную общественную направленность, близкую и понятную каждому человеку. Название международной триеннале экологического плаката и графики «4-Блок» происходит от взорвавшегося в апреле 1986 года 4-го блока ядерного реактора Чернобыльской атомной станции.

Первая выставка была проведена спустя пять лет после Чернобыльской катастрофы в 1991 году. По художественному уровню, составу и представительству триеннале вышла на один уровень с такими международными выставками, как биеннале графического дизайна в Брно (Чешская Республика), Московская международная биеннале плаката «Золотая пчела», Международная биеннале плаката в Колорадо (США) и др.

Одновременно при поддержке триеннале «4й Блок» проводится конкурс «Анти-СПИД-Украина». За пять лет своего существования этот проект собрал более чем 1500 плакатов на тему профилактики СПИДа из 35 стран мира.  Выставки плакатов постоянно экспонируются в разных городах Украины и за рубежом, и стали своеобразной визитной карточкой Харькова.

Также, в рамках мероприятия пройдет выставка, посвященная 10-летию брендингового агентства Milk.

Олег Векленко, президент триеналле «4й блок»: «4й блок» – очень важное, уникальное мероприятие для Украины. Ни одна выставка не собирает такое количество работ и участников, каждый из которых входит в число ведущих дизайнеров своей страны. Большое внимание мы уделяем социальной направленности, стараемся, заставить человека задуматься о том, что будет с ним завтра или даже сегодня вечером. В целом, мне бы хотелось, чтобы хорошие украинские дизайнеры, работающие в рекламе, оглядывались и думали о моральной стороне своего творчества».

Максим Лесняк, креативный директор брендингового агентства Milk: «Мы всегда культивировали в себе чувство социальной ответственности дизайна. Уверены, что качественные дизайн-решения делают мир удобнее, красивее и чище. Поэтому, мы уже много лет являемся членами ассоциации «4й блок» и поддерживаем ее инициативы. Идеи «4-го Блока» объединяют профессионалов дизайна всего мира, и мы рады быть частью этого сообщества. То, что мы успели сделать за 10 лет работы Milk, дает нам такое право».

Официальный сайт «4го блока» - www.4block.org.