?

Log in

No account? Create an account
red

design_lviv


Дизайн Львів

роботи, студії, дизайнери


Previous Entry Share Next Entry
Нестраховий календар компанії Uniqua
bambus_studio wrote in design_lviv


Одного дня компанія „Уніка” попросила зробити унікальний календар з доволі традиційною календарною сіткою на 2010 рік. Компанія страхова, відповідно „путі Господні нєісповєдіми”, а раз так, значить світ — унікальний, і в свому бажанні заставити нас страхуватись теж. :)Концепція звучала так: присутність компанії у різних країнах світу є творчою, вона цінує традиції, історію та досвід, її дух присутній у визначних місцях та відомих культурних об’єктах. Висока культура та цінності передаються через відомі місця та об’єкти, що символізують країну. Круто, навіть собі захотілось таке мати.
Зобразити саму присутність компанії вирішили буквально — логотип зустрічається у відомих та найпритаманніших країнам пейзажах.
Ідея і реалізація абсолютно не нова. В 1905 такий собі Norman Dawn розробив техніку, яка дозволила поєднувати фотографію з малюнком для створення потрібного оточення. Ось одна з тих робіт, які започаткували цей напрям, що на сьогодні розвинувся до неймовірних масштабів.Взагалі можна окреслити цей проект як малювання на майже вільну тему, бо ілюстрації вирішили робити такими собі сюрреалістичними і не обовязково ідентичними до реалій. Головне, щоб була передана атмосфера. Спершу гарно колажували, підлаштовували по світлу, кольору та перспективі, ну а вже потім замазували хто чим гаразд. Отримали масу задоволення і додаткового досвіду. Процес ресурсоємкий, але хто не знає – повірте, він того вартий. Так що на "чайках" до Венеції – вперед!


 

 

 

 

 


Щоб реалізувати весь календар цілісно, спершу обрали 12 країн присутності, набрали безліч матеріалу і зробили ескізи на кожну з майбутніх ілюстрацій. Багато хто з нас робив це вперше, тому академічності у них мало, зате є настрій і унікальність, а це річ важлива.


Хорватія. Місто Ровінь на західному узбережжі півостріва Історія, Кафедральний собор Святої Євфімії.


Чорногорія. Узбережжя Адріатичного моря, острів Святого Стефана.


Чехія. Прага, Храм Діви Марії перед Тином.


Румунія. Бузеу, Муніципальний Палац на Площі Дакії.


Україна. Замок у місті Кам’янець-Подільський та костел Святого Йосипа.


Австрія. Хальштатт, Євангелістська церква.


Німеччина. Містечко Хонау, замок Ліхтенштейн.


Німеччина. Замок Ельц поблизу містечка Віршем.


Угорщина. Будапешт, будівля Парламенту.


Словенія. Замок на озері Блед.


Болгарія. Софія, Храм-пам’ятник Святого Олександра Невського.

Італія. Венеція, палаццо Дожів та Собор Санта-Марія делла Салюте.

Цей календар був про унікальність компанії «Уніка». Замовнику робота сподобалась, сподіваємось, їхнім клієнтам — також.
Тут можете скачати .pdf narod.ru/disk/27172651000/Uniqa_2010.pdf.html