qubstudio (qubstudio) wrote in design_lviv,
qubstudio
qubstudio
design_lviv

Процес створення логотипу і айдентики для відділу Coldfusion компанії SoftServe.

 Минулої п'ятниці компанія SoftServe святкувала своє 17-тиліття і за доброю традицією кожен відділ йде на День компанії у заздалегідь оформлених футболках.
 На 15 років ми розробляли лого і оформлення футболок/майок для відділу персоналу (на фото це не великий, яскраво зелений сектор справа від центру).Цього року до нас звернувся відділ Coldfusion, який налічує більш, ніж 80 працівників.

Характеристика відділу: команда інноваторів і революціонерів, яка любить плідно працювати і активно відпочивати.
Завданням було розробити логотип відділу і графічний стиль оформлення футболок, який би можна було розвивати і використовувати в подальшому (наносити не тільки на футболки, а наприклад на велосипеди, борди, лижі, мотоцикли і так далі). Також потрібно було передати командний дух.

Основні думки з нашої сторони: «Командний дух» - це невидима рухома сила. Команди і зараз використовують у своїй символіці тварин, порівнюючи їх найкращі навики з своїми. Тому ідея полягала в тому щоб створити персонажа неіснуючого. Щось типу «Симаргл» - це вогняний пес, бог вогню. За легендами він перетворюється на будь кого. Тому дуже важко по знаку визначити хто тут зображений. Кінь, пес, дракон, лев? З кожної з згаданої тварини можна виписати основні цінності. Швидкість, інтуїція, розкриття талантів, хоробрість. Такі якості мала б проявляти справжня команда. Ціль такого знаку підбадьорювати власний відділ та інтригувати інші відділи. Корпоративного героя можна проробити в костюм та маски на свята. Вогні при потребі можна перетворити в додаткові абстрактні ілюстрації і наносити куди треба.

Промальовування перших варіантів лого:

Розвиваємо ідею вогнів (холодних, тому що cold fusion), дивимось як ідея виглядатиме на трафаретах в один колір...

...на футболках...


на інших предметахColdfusion просить розробити ще варіанти з монограмою CF

Генеруємо варіанти


Аналогічний процес перегляду лого в реальному житті


За цей час приходить ще одна ідея про істоту-тотем, цього разу це стрикоза - складний і красивий, динамічний, органічний механізм.


Ідеї відпадають.

Розвертаємось в напрямку веселого (фанового), яскравого, ігрового, спортивного і динамічного рішення. 


Пропрацьовуємо тему і додаткові елементи.


Варіант приймається практично одностайно (не забуваємо, що фідбеки збираються з усього тіму у 80 працівників =) ).і вигляд зі спиниале це був ілюстратор і до моменту поки футболки були надруковані нам було дуже цікаво якої якості вони будуть, і якої якості буде сам друк... але організатори з боку Coldfusion зробили свою роботу добре і замовили хороші футболки від Fruit Of The Loom і якісний друк.

В житті:
 Автор: арт-директор кубстудії - Віктор Федюк
 
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments